Zwiększ przychody swojej firmy
Zwiększ przychody swojej firmy

Usługa, którą Twoi klienci pokochają. Dzięki Tobie zaoszczędzą nawet kilka tysięcy złotych. Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki zaufaniu swoich klientów!

Slider

Zaufali nam

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Jak to działa

Zaufanie klientów

Rozmawiając następnym razem z klientem, zamiast zaoferować kolejny rabat lub upust zaproponuj usługę, dzięki której zaoszczędzą dużo więcej niż zniżka, którą mogliby z Tobą wynegocjować. Pokaż, że zależy Ci na długotrwałej relacji z klientem, dzięki której będą do Ciebie częściej wracali. Troska o ich majątek już na zawsze będą się im kojarzyły z Twoją marką i Twoją firmą.

Zawsze z klientem

Twoi klienci zawsze będą chcieli mieć Cię przy sobie. Bezpieczeństwo i możliwość zaoszczędzenia nawet kilku tysięcy złotych spowodują, że Twoje logo i Twoja firma będą zawsze blisko nich. Wartość breloka lub zawieszki dla Twoich klientów spowoduje, że już nigdy nie będą podróżowali bez Ciebie. Będą z Tobą już zawsze.

Przewaga nad konkurencją

Wyróżnij się z tłumu. Pokaż swoim klientom dlaczego dokonali dobrego wyboru, że przyszli właśnie do Ciebie. Nie proponuj im gadżetów, które nie będą miały dla nich żadnej wartości. Te pozostaw dla Twojej konkurencji. Zamiast kolejnej zniżki lub notesu, daj klientowi odsylam.pl dzięki czemu zyskasz przewagę dzięki zaufaniu.

Kto najbardziej skorzysta

Prowadząc komis samochodowy musisz dbać zarówno o sprowadzanie samochodów jak również o pozyskanie klientów. Następnym razem, gdy będziesz musiał negocjować cenę ze swoim klientem zaoferuj mu usługę odsylam.pl. Jego kluczyki do auta będą bezpieczniejsze, a on będzie mógł zaoszczędzić do 1 tys złotych. Dzięki brelokowi odsylam.pl z łatwością odzyska swoje kluczyki i nie będzie musiał wyrabiać nowych. Dowiedz się więcej..

Komis samochodowy

Rynek ubezpieczeń jest bardzo wymagający. Klienci poszukują rozwiązań, które zaoferują im najlepszą ochronę w najniższej cenie. Pozyskanie klienta jest kosztowna, a każda rozmowa sprowadza się do zaoferowania najniższej ceny. Zaproponuj swoim klientom usługę, która uzupełni Twoją ofertę ubezpieczeń i pozwoli mu zaoszczędzić do 1 tys złotych. Dzięki temu zyskasz zadowolonego klienta nie obniżając ceny ubezpieczeń. Dowiedz się więcej..

Ubezpieczenia
previous arrow
next arrow
Slider

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń na bezpłatny numer:
800 804 404

Napisz wiadomość:
[email protected]

Napisz na czacie facebooka:
m.me/odsylampl

Formularz kontaktowy